akcesoria do telefonów

Szukasz obudowy do swojego smartfona, szkła hartowanegolub ładowarki z kablem. Potrzebujesz w ięcej mocy z nowym powerbankiem? Lubisz robić selfie i szukasz kijka? w szystko to znajdzesz u nas w salonie.

akcesoria do telefonów

Kable USB i Lightning
Ładowarki sieciowe do telefonów

Potrzebujesz kabla lub ładowarki - u nas znajdziesz kable USB, lightning oraz do starszych modeli iPhonów i iPadów. Mamy też szeroki w ybór ładowarek sieciowych i samochodowych. Przyjdź i przekonaj się sam!

Kabel USB

Uchwyty do telefonu
Ładowarki samochodowe

Często podróżujesz samochodem? w padnij do nas po solidny i niezawodny uchwyt do telefonu. Jego solidna budowa sprawdzi się doskonale na polskich drogach a nowoczesna konstrukcja dostosowuje się do każdego modelu telefonu.

Selfie stick - kijek do selfie
Statywy i podstawki do telefonów

Dobra perspektywa jest najważniejsza. Mamy szeroki w ybór kijków do telefonu - selfie stick. Pasują do każdego modelu telefonu a ich konstrukcje dostosowane sa do twoich potrzeb. Lekkie i wytrzymałe aluminiowe, kijki sprawdzą się w najtrudniejszych w arunkach a system bezprzewodowego w yzwalacza pozwoli na w ykonywanie zdjęć tak jak lubisz!

Słuchawki przewodowe i Bluetooth
Zestawy słuchawkowe do telefonu

Białe, czarne, kolorowe. Douszne oraz te z pałąkiem. z kablem i bezprzewodowe w technologii Bluetooth. Mamy szeroki w ybór słuchawek i zestawów słuchawkowych które pasują do każdego smartfona i nie tylko. Przekonaj się jak świetnie brzmią nasze słuchawki!

Salon Toruń
Chełmińska 7


tel. +48 533 827 701
kontakt@telefony.torun.pl

czynne od poniedziałku do soboty
w godz. 10:00 - 18:00

Salon Toruń
Szeroka 27


tel. +48 733 066 733
szeroka27@telefony.torun.pl

czynne od poniedziałku do soboty
w godz. 10:00 - 18:00

mapa google
a może coś innego?

Zobacz co jeszcze mamy dostępne od ręki w naszym salonie w Toruniu.Smarfony nowe i używane

Sprzedaż telefonów w centrum Torunia. U nas kupisz swój wymarzony smartfon w najlepszej cenie. Kupisz tu także akcesoria do komórek. Telefony nowe i używane z gwarancją.

Skup telefonów w Toruniu

Masz nieużywany telefon który chcesz szybko i bezpiecznie sprzedać? Przynieś go do nas. Płacimy gotówką. Skupujemy telefony nowe i używane w dobrym stanie.

Naprawa telefonów - serwis GSM

Naprawa pękniętych wyświetlaczy, wymiana baterii w telefonie. Pomoc w przypadku zalania telefonu. Szybko, profesjonalnie, na miejscu w salonie. Naprawa telefonów komórkowych wszystkich marek.

copyright © 2022 - Telefony Toruń